Leaf Tower - stojací lampa 160 cmLeaf Tower - stojací lampa 160 cmLeaf Tower - stojací lampa 160 cmLeaf Tower - stojací lampa 160 cmLeaf Tower - stojací lampa 160 cmLeaf Tower - stojací lampa 160 cm
ZOOM

Leaf Tower - stojací lampa 160 cm

Lampa Leaf Tomáše Paula. Tato ikona českého designu patří všude tam, kde je potřeba vytvořit neopakovatelnou atmosféru a pohodu.


Množství
262 USD plus poštovné
Koupit
Přehled
  • Dostupnost: preorder
  • Výška: 160 cm
  • Šířka: 23 cm
  • Hloubka: 23 cm
  • Materiál: Papír s laminovanou vrstvou, ocel
Pictures
foto: Leaf Tower - stojací lampa 160 cmfoto: Leaf Tower - stojací lampa 160 cmfoto: Leaf Tower - stojací lampa 160 cmfoto: Leaf Tower - stojací lampa 160 cmfoto: Leaf Tower - stojací lampa 160 cmfoto: Leaf Tower - stojací lampa 160 cm
Shippingpreorder
Ask a question

Papírová lampa Leaf

Lampa Leaf to je uklidnění a relaxace celého interiéru. Tento dnes již ikonický světelný objekt podtrhne vjem z prostoru tam, kde je potřeba vytvořit neopakovatelnou atmosféru a domácí pohodu.

Tomáš Paul je český designér, který se ve své tvorbě nechává vést podvědomými a automatickými podněty. Výsledkem je objekt Leaf, který zpodobňuje světlo jako fyzickou jednotku nesoucí energii a symbolizující proces poznání. Čistý, geometrický tvar světelného objektu je harmonizován organickým motivem inspirovaným podobou listu. Leaf je uměleckým kouskem, který je hoden i výstavních galerií. Svojí náladou hrou světla navíc vzbuzuje pocit uvolněnosti a klidného stavu mysli.

Stejně jako ostatní lampy Moodoo i Leaf má stínidlo ze speciálně upraveného nehořlavého papíru a výsledného tvaru je dosaženo prořezem, ohýbáním a prolamováním papíru. Tento model stojí na kovových nožkách doplněných dřevěnými korálky.

Kupte si Leaf Tower - stojací lampa 160 cm ještě dnes!

Koupit
Shop reviews


Vega 11. 2. 2022bbbbb

M A R A V I L L O S A. No puedo decir más. Preciosa y estilosa. Aporta un toque original y cálido a cualquier rincón. Me encanta!!!

Aleksei Kashuba 8. 2. 2022bbbbb

timfha 7. 2. 2022bbbbb

Perfect lamp, perfect seller. Thank you!

Tochiora Mba-Uzoukwu 6. 2. 2022bbbbb

Beautiful lamp. Fits perfectly in the corner of my space. Can't recommend more

Kyler 3. 2. 2022bbbbload more


Source of the reviews: Moodoo.eu, Google, Etsy