Leaf - stojací lampa 107 cmLeaf - stojací lampa 107 cmLeaf - stojací lampa 107 cmLeaf - stojací lampa 107 cmLeaf - stojací lampa 107 cm
ZOOM

Leaf - stojací lampa 107 cm

Lampa Leaf Tomáše Paula. Tato ikona českého designu patří všude tam, kde je potřeba vytvořit neopakovatelnou atmosféru a pohodu.


Množství
171.57 USD plus poštovné
Koupit
Přehled
  • Výška: 107 cm
  • Šířka: 23 cm
  • Hloubka: 23 cm
  • Materiál: Papír s laminovanou vrstvou, ocel
Pictures
foto: Leaf - stojací lampa 107 cmfoto: Leaf - stojací lampa 107 cmfoto: Leaf - stojací lampa 107 cmfoto: Leaf - stojací lampa 107 cmfoto: Leaf - stojací lampa 107 cm
Ask a question

Papírová lampa Leaf

Lampa Leaf to je uklidnění a relaxace celého interiéru. Tento dnes již ikonický světelný objekt podtrhne vjem z prostoru tam, kde je potřeba vytvořit neopakovatelnou atmosféru a domácí pohodu.

Tomáš Paul je český designér, který se ve své tvorbě nechává vést podvědomými a automatickými podněty. Výsledkem je objekt Leaf, který zpodobňuje světlo jako fyzickou jednotku nesoucí energii a symbolizující proces poznání. Čistý, geometrický tvar světelného objektu je harmonizován organickým motivem inspirovaným podobou listu. Leaf je uměleckým kouskem, který je hoden i výstavních galerií. Svojí náladou hrou světla navíc vzbuzuje pocit uvolněnosti a klidného stavu mysli.

Stejně jako ostatní lampy Moodoo i Leaf má stínidlo ze speciálně upraveného nehořlavého papíru a výsledného tvaru je dosaženo prořezem, ohýbáním a prolamováním papíru. Tento model stojí na kovových nožkách doplněných dřevěnými korálky.

Kupte si Leaf - stojací lampa 107 cm ještě dnes!

Koupit

Přidejte si Leaf - stojací lampa 107 cm mezi oblíbené!

do oblíbených
Shop reviews
load more


Source of the reviews: Marionettes.cz, Google, EtsyGoogle nastavuje soubory cookie k analýze provozu na tomto webu. Informace o vašem používání našeho webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.
Souhlasím