Leaf Stehleuchte mit HolzsockelLeaf Stehleuchte mit HolzsockelLeaf Stehleuchte mit HolzsockelLeaf Stehleuchte mit HolzsockelLeaf Stehleuchte mit Holzsockel
ZOOM

Leaf Stehleuchte mit Holzsockel

Ikonická lampa Leaf Tomáše Paula s extra stínidlem Bethlem Praga, které je poctou Praze a její kulturní a spirituální tradici.


Menge
182.02 EUR Plus Versand
Übersicht
  • Availability: auf Lager (5+ Stück)
  • Height: 107 cm
  • Width: 23 cm
  • Depth: 23 cm
  • Material: Papier mit Laminatschicht, Stahl
Bilder
foto: Leaf Stehleuchte mit Holzsockelfoto: Leaf Stehleuchte mit Holzsockelfoto: Leaf Stehleuchte mit Holzsockelfoto: Leaf Stehleuchte mit Holzsockelfoto: Leaf Stehleuchte mit Holzsockel
Shippingauf Lager (5+ Stück)
Fragen Sie uns

2 designové lampy v jednom

Pořiďte si lampu Leaf s výměnným stínidlem Bethlem, které můžete během prosince používat jako součást vánoční výzdoby. Po zbytek roku se budete těšit z příjemného světla a vyladěného vjemu naší klasiky – Leaf.

Papír se jako světelné stínidlo používá snad věky a ve spojení s organickými tvary lampy Leaf ještě více vynikne jeho spojení s přírodou a krásně teplé přirozené světlo. Naproti tomu něžně stylizované figury a téma stínidla Bethlem podtrhnou kontrast mezi pomíjivostí (papír a život) a věčností (tradice a víra).

Kaufen Sie Leaf Stehleuchte mit Holzsockel noch Heute!

Kaufen
Google setzt Cookies, um den Verkehr auf dieser Website zu analysieren. Informationen zu Ihrer Nutzung unserer Website werden zu diesem Zweck an Google weitergegeben.
Ich stimme zu