Leaf Stehleuchte mit HolzsockelLeaf Stehleuchte mit HolzsockelLeaf Stehleuchte mit HolzsockelLeaf Stehleuchte mit HolzsockelLeaf Stehleuchte mit Holzsockel
ZOOM

Leaf Stehleuchte mit Holzsockel

Ikonická lampa Leaf Tomáše Paula s extra stínidlem Bethlem Praga, které je poctou Praze a její kulturní a spirituální tradici.


Menge
2 790.00 CZK Plus Versand
Übersicht
  • Height: 107 cm
  • Width: 23 cm
  • Depth: 23 cm
  • Material: Papier mit Laminatschicht, Stahl
Bilder
foto: Leaf Stehleuchte mit Holzsockelfoto: Leaf Stehleuchte mit Holzsockelfoto: Leaf Stehleuchte mit Holzsockelfoto: Leaf Stehleuchte mit Holzsockelfoto: Leaf Stehleuchte mit Holzsockel
Shippingskladem (5+ ks)
Fragen Sie uns
Fragen Sie unsPin it

2 designové lampy v jednom

Pořiďte si lampu Leaf s výměnným stínidlem Bethlem, které můžete během prosince používat jako součást vánoční výzdoby. Po zbytek roku se budete těšit z příjemného světla a vyladěného vjemu naší klasiky – Leaf.

Papír se jako světelné stínidlo používá snad věky a ve spojení s organickými tvary lampy Leaf ještě více vynikne jeho spojení s přírodou a krásně teplé přirozené světlo. Naproti tomu něžně stylizované figury a téma stínidla Bethlem podtrhnou kontrast mezi pomíjivostí (papír a život) a věčností (tradice a víra).

Google setzt Cookies, um den Verkehr auf dieser Website zu analysieren. Informationen zu Ihrer Nutzung unserer Website werden zu diesem Zweck an Google weitergegeben.
Ich stimme zu