Guard Figura - floor lamp 70 cmGuard Figura - floor lamp 70 cmGuard Figura - floor lamp 70 cmGuard Figura - floor lamp 70 cmGuard Figura - floor lamp 70 cm
ZOOM

Guard Figura - floor lamp 70 cm

Wache Figura - Stehleuchte mit geometrischen Verhältnisse, die in kleine Ecken oder auf Kommode passt.


Menge
167 EUR Plus Versand
Übersicht
  • Verfügbarkeit: auf Lager (5+ Stück)
  • Höhe: 70 cm
  • Breite: 15 cm
  • Tiefe: 15 cm
  • Material: Papier mit Laminatschicht, Stahl
Bilder
foto: Guard Figura - floor lamp 70 cmfoto: Guard Figura - floor lamp 70 cmfoto: Guard Figura - floor lamp 70 cmfoto: Guard Figura - floor lamp 70 cmfoto: Guard Figura - floor lamp 70 cm
Shippingauf Lager (5+ Stück)
Fragen Sie uns

Designová lampa Guard

Stejně jako ostatní lampy Moodoo i Guard má stínidlo ze speciálně upraveného nehořlavého papíru a výsledného tvaru je dosaženo prořezem, ohýbáním a prolamováním papíru. Tento model stojí na kovových nožkách doplněných dřevěnými korálky.

Design lampy Guard vznikl hrou se základními geometrickými tvary. Je inspirován postavou, a že připomíná herní figurku, jen potvrzuje jeho hravost a čistotu ducha. Interiéru vdechne přívětivou a příjemnou atmosféru a oživí jej svým neotřelým vzhledem. Svou náladou a hrou světla navíc vzbuzuje pocit uvolněnosti a klidného stavu mysli.

Tomáš Paul je český designér, který se ve své tvorbě nechal vést podvědomými a automatickými podněty. Vytvořil bezpočet bezpočet autorských papírových lamp, jen zlomek jeho modelů je vyráběn maloseriově a Guard jeden z nich.

Kaufen Sie Guard Figura - floor lamp 70 cm noch Heute!

Kaufen
Shop reviews


Vega 11. 2. 2022bbbbb

M A R A V I L L O S A. No puedo decir más. Preciosa y estilosa. Aporta un toque original y cálido a cualquier rincón. Me encanta!!!

Aleksei Kashuba 8. 2. 2022bbbbb

timfha 7. 2. 2022bbbbb

Perfect lamp, perfect seller. Thank you!

Tochiora Mba-Uzoukwu 6. 2. 2022bbbbb

Beautiful lamp. Fits perfectly in the corner of my space. Can't recommend more

Kyler 3. 2. 2022bbbbload more


Quelle der Bewertungen: Moodoo.eu, Google, Etsy