Guard Figura - floor lamp 70 cmGuard Figura - floor lamp 70 cmGuard Figura - floor lamp 70 cmGuard Figura - floor lamp 70 cmGuard Figura - floor lamp 70 cm
ZOOM

Guard Figura - floor lamp 70 cm

Wache Figura - Stehleuchte mit geometrischen Verhältnisse, die in kleine Ecken oder auf Kommode passt.


Menge
75.62 EUR Plus Versand
Übersicht
  • Height: 70 cm
  • Width: 15 cm
  • Depth: 15 cm
  • Material: Papier mit Laminatschicht, Stahl
Bilder
foto: Guard Figura - floor lamp 70 cmfoto: Guard Figura - floor lamp 70 cmfoto: Guard Figura - floor lamp 70 cmfoto: Guard Figura - floor lamp 70 cmfoto: Guard Figura - floor lamp 70 cm
Shippingauf Lager (1 Stk)
Fragen Sie uns
Fragen Sie unsPin it

Designová lampa Guard

Stejně jako ostatní lampy Moodoo i Guard má stínidlo ze speciálně upraveného nehořlavého papíru a výsledného tvaru je dosaženo prořezem, ohýbáním a prolamováním papíru. Tento model stojí na kovových nožkách doplněných dřevěnými korálky.

Design lampy Guard vznikl hrou se základními geometrickými tvary. Je inspirován postavou, a že připomíná herní figurku, jen potvrzuje jeho hravost a čistotu ducha. Interiéru vdechne přívětivou a příjemnou atmosféru a oživí jej svým neotřelým vzhledem. Svou náladou a hrou světla navíc vzbuzuje pocit uvolněnosti a klidného stavu mysli.

Tomáš Paul je český designér, který se ve své tvorbě nechal vést podvědomými a automatickými podněty. Vytvořil bezpočet bezpočet autorských papírových lamp, jen zlomek jeho modelů je vyráběn maloseriově a Guard jeden z nich.

Google setzt Cookies, um den Verkehr auf dieser Website zu analysieren. Informationen zu Ihrer Nutzung unserer Website werden zu diesem Zweck an Google weitergegeben.
Ich stimme zu