Guard Figura - floor lamp 107cmGuard Figura - floor lamp 107cmGuard Figura - floor lamp 107cmGuard Figura - floor lamp 107cmGuard Figura - floor lamp 107cm
ZOOM

Guard Figura - floor lamp 107cm

Wache Figura - Stehleuchte mit geometrischen Verhältnisse, die in kleine Ecken oder auf Kommode passt.


Menge
205 USD Plus Versand
Übersicht
  • Verfügbarkeit: auf Lager (5+ Stück)
  • Höhe: 107 cm
  • Breite: 23 cm
  • Tiefe: 23 cm
  • Material: Papier mit Laminatschicht, Stahl
Bilder
foto: Guard Figura - floor lamp 107cmfoto: Guard Figura - floor lamp 107cmfoto: Guard Figura - floor lamp 107cmfoto: Guard Figura - floor lamp 107cmfoto: Guard Figura - floor lamp 107cm
Shippingauf Lager (5+ Stück)
Fragen Sie uns

Designová lampa Guard

Stejně jako ostatní lampy Moodoo i Guard má stínidlo ze speciálně upraveného nehořlavého papíru a výsledného tvaru je dosaženo prořezem, ohýbáním a prolamováním papíru. Tento model stojí na kovových nožkách doplněných dřevěnými korálky.

Design lampy Guard vznikl hrou se základními geometrickými tvary. Je inspirován postavou, a že připomíná herní figurku, jen potvrzuje jeho hravost a čistotu ducha. Interiéru vdechne přívětivou a příjemnou atmosféru a oživí jej svým neotřelým vzhledem. Svou náladou a hrou světla navíc vzbuzuje pocit uvolněnosti a klidného stavu mysli.

Tomáš Paul je český designér, který se ve své tvorbě nechal vést podvědomými a automatickými podněty. Vytvořil bezpočet autorských papírových lamp, jen zlomek jeho modelů je vyráběn maloseriově a Guard jeden z nich. A přinášíme vám jej rovnou ve dvou velikostech. Líbí se vám více tato větší?

Kaufen Sie Guard Figura - floor lamp 107cm noch Heute!

Kaufen
Shop reviewsProduct reviews (17)Only my language reviews (1)


Violetta 7. 9. 2021bbbbb

Super schone Lampe. Nur zum empfehlen.Quelle der Bewertungen: Moodoo.eu, Google, Etsy