Guard Figura - floor lamp 107cmGuard Figura - floor lamp 107cmGuard Figura - floor lamp 107cmGuard Figura - floor lamp 107cmGuard Figura - floor lamp 107cm
ZOOM

Guard Figura - floor lamp 107cm

Wache Figura - Stehleuchte mit geometrischen Verhältnisse, die in kleine Ecken oder auf Kommode passt.


Menge
171.57 USD Plus Versand
Übersicht
  • Height: 107 cm
  • Width: 23 cm
  • Depth: 23 cm
  • Material: Papier mit Laminatschicht, Stahl
Bilder
foto: Guard Figura - floor lamp 107cmfoto: Guard Figura - floor lamp 107cmfoto: Guard Figura - floor lamp 107cmfoto: Guard Figura - floor lamp 107cmfoto: Guard Figura - floor lamp 107cm
Fragen Sie uns

Designová lampa Guard

Stejně jako ostatní lampy Moodoo i Guard má stínidlo ze speciálně upraveného nehořlavého papíru a výsledného tvaru je dosaženo prořezem, ohýbáním a prolamováním papíru. Tento model stojí na kovových nožkách doplněných dřevěnými korálky.

Design lampy Guard vznikl hrou se základními geometrickými tvary. Je inspirován postavou, a že připomíná herní figurku, jen potvrzuje jeho hravost a čistotu ducha. Interiéru vdechne přívětivou a příjemnou atmosféru a oživí jej svým neotřelým vzhledem. Svou náladou a hrou světla navíc vzbuzuje pocit uvolněnosti a klidného stavu mysli.

Tomáš Paul je český designér, který se ve své tvorbě nechal vést podvědomými a automatickými podněty. Vytvořil bezpočet autorských papírových lamp, jen zlomek jeho modelů je vyráběn maloseriově a Guard jeden z nich. A přinášíme vám jej rovnou ve dvou velikostech. Líbí se vám více tato větší?

Kaufen Sie Guard Figura - floor lamp 107cm noch Heute!

Kaufen
Google setzt Cookies, um den Verkehr auf dieser Website zu analysieren. Informationen zu Ihrer Nutzung unserer Website werden zu diesem Zweck an Google weitergegeben.
Ich stimme zu