Loutky.cz – hodnocení zákazníků

Loutky.cz – hodnocení zákazníků

Co napsali naši spokojení zákazníci? Porovnejte svou zkušennost s nákupem u nás s ostatními.

Víme, že naše loutky dělají šťastné lidi po celém světě

Milujeme vaše recenze

Můžete nám dát recenzi přímo na Google.com
nebo jej pošlete na e-mail a pokud chcete zveřejnit je, zapsat si to, budeme opravdu potěšeni!

napsat recenzi Google

Recenze emeritního profesora Joea Goldblatta
„Před mnoha lety jsme s manželkou byli jsme v Tokiu. Koupili jsme několik loutek a japonská obchodní asistentka nám tajně zašeptala „Nejlepší loutky na světě se vyrábějí v Praze.“ Nedávno jsem objevil Marionettes.cz a nyní vím, proč je tato reputace umělecké dokonalosti a kvality tak zaslouženě. Začali jsme sbírat jejich nádherné postavy a přinášejí do našeho domova magii, naději a radost. Jaký úžasný tým návrhářů, kteří vytvářejí jedinečné postavy, aby potěšili ty, kteří milují loutky po celém světě!
Emeritní profesor Joe Goldblatt 
Edinburgh, Skotsko


Recenze Dr. Stan Forda
"Bylo to přes 30 před lety, kdy jsem byl poprvé vystaven světu loutek díky skvělému představení ve slavném salcburském loutkovém divadle. Vrátil jsem se, abych viděl každou inscenaci, kterou měli ve svém repertoáru. Personál byl tak laskavý, že mě vzal do zákulisí a dokonce byl svědkem jejich zblízka umění. Vzali si čas, aby mi ukázali proces výroby detailů loutek na zakázku a cestování do určitých částí světa, aby si ručně vybrali špičkový materiál pro jejich kostýmy. Tato úroveň vysoké kvality byla vštípena do mé snahy o sbírání loutky. Měl jsem velké štěstí, že jsem ve vaší firmě našel tento druh kvality a ve vašich zpravodajích jsem si přečetl odhodlání a vášeň, kterou pro své výrobky máte. Když jsem si do své sbírky koupil několik svých výtvorů, nemohu vám dostatečně poděkovat za vzrušení a radost, kterou mi i nadále každodenně přinášejí Nechte je vystavit v celém mém bydlišti a mnoho dalších, které jsem cestoval po celém světě, abych sbíral. Těším se, až v budoucnu do své sbírky přidám ještě více vašich jedinečných loutek. Ještě jednou děkuji. Přeji vám pokračující úspěch ve všech vašich snahách, když inspirujete lidi světem loutek. “
Dr. Stan Ford, Univ.-Prof
Rakousko

 

Recenze Google pro Marionettes.czPodívejte se na
aktuální recenze naši zákazníci na Google.com !

 

Všechny rezenze na Loutky.cz

Shop reviews


Vega 11. 2. 2022bbbbb

M A R A V I L L O S A. No puedo decir más. Preciosa y estilosa. Aporta un toque original y cálido a cualquier rincón. Me encanta!!!

Aleksei Kashuba 8. 2. 2022bbbbb

timfha 7. 2. 2022bbbbb

Perfect lamp, perfect seller. Thank you!

Tochiora Mba-Uzoukwu 6. 2. 2022bbbbb

Beautiful lamp. Fits perfectly in the corner of my space. Can't recommend more

Kyler 3. 2. 2022bbbbload more


Source of the reviews: Moodoo.eu, Google, Etsy


Pin it