Leaf – dřevěný podstavecLeaf – dřevěný podstavecLeaf – dřevěný podstavecLeaf – dřevěný podstavecLeaf – dřevěný podstavec
ZOOM

Leaf – dřevěný podstavec

Ambientní Lampa Leaf. Tato ikona českého designu patří všude tam, kde je potřeba vytvořit neopakovatelnou atmosféru a pohodu.


Množství
4 299 CZK plus poštovné
Koupit
Přehled
  • Dostupnost: preorder
  • Výška: 122 cm
  • Šířka: 24 cm
  • Hloubka: 24 cm
  • Materiál: Papír s laminovanou vrstvou, ocel
Pictures
foto: Leaf – dřevěný podstavecfoto: Leaf – dřevěný podstavecfoto: Leaf – dřevěný podstavecfoto: Leaf – dřevěný podstavecfoto: Leaf – dřevěný podstavec
Shippingpreorder
Ask a question

Designová lampa Leaf

Co inspirovalo Tomáše Paula k vytvoření právě tohoto designu? Je to zřejmé na pohled i z názvu – matka příroda. Leaf znamená list. Život. Krásu a strukturu. Jemné, oku lahodící linie, podtrhují a zároveň zjemňují ostrý kontrast světla a stínu.

Tomáš Paul je český designér, který se ve své tvorbě nechal vést podvědomými a automatickými podněty. Výsledkem procesu je v tomto případě lampa Leaf, zpodobňující světlo jako fyzickou jednotku nesoucí energii a symbolizující proces poznání. Čistý, geometrický tvar světelného objektu je harmonizován organickým motivem inspirovaným podobou listu.

Stejně jako ostatní lampy Moodoo i Leaf má stínidlo ze speciálně upraveného papíru a výsledného tvaru je dosaženo prořezem, ohýbáním a prolamováním papíru. Tento model stojí na dlouhých dřevěných nožkách.

Kupte si Leaf – dřevěný podstavec ještě dnes!

Koupit
Shop reviewsProduct reviews (22)


Aleksei Kashuba 8. 2. 2022bbbbb

marcuslloydcampbell 2. 2. 2022bbbbb

This is a fantastic lamp! We've received many compliments on it. It's easier to clean than you might think due to the quality of the paper material.

Sara 1. 2. 2022bbbbb

M 17. 1. 2022bbbbb

Craig Melton 12. 1. 2022bbbbb

I got two of them and they look great in my office!load more


Source of the reviews: Moodoo.eu, Google, Etsy